O nas - Dealer BMW Gazda Group Gliwice

 

Nowoczesna sieć dealerska BMW, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep

Nowoczesna sieć dealerska

Obecnie firma prowadzi usługi na terenie siedmiu obiektów tworząc w obrębie Śląska największą, nowoczesną autoryzowaną sieć handlowo - usługową dla Marek: Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep i Fiat Samochody dostawcze, a także serwis Chrysler i Dogde. Salony Sprzedaży oraz stacje serwisowe dysponujące nowoczesnym zapleczem technicznym wraz z podległymi filiami i subdealerami są zlokalizowane w Katowicach, Gliwicach, Pszczynie oraz Goczałkowicach.

Salon BMW Gazda Group Gliwice

Salon BMW Gazda Group

w Gliwicach mieści się przy ulicy Pszczyńskiej 322 na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4, przy drodze DK44, na Węźle Sośnica, Vis-a-vis C.H. Europa Centralna i Raben (przy ul. Pszczyńskiej 312). Lokalizacja salonu została wybrana z myślą o klientach i komforcie dojazdu. Czas dotarcia z każdego miejsca na Śląsku nie przekracza 30 minut. W zasięgu 60 minut jazdy jest 4 900 000 osób.

Salon BMW Gazda Group Gliwice komfortowe miejsce

Komfortowe miejsce

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach marki Premium, zarówno pod kątem wyposażenia jak i wykorzystania przestrzeni, w szczególności w dbałości o środowisko naturalne.

 

 

Salon BMW Gazda Group Gliwice najwyższe standardy

Wyznaczanie standardów

Salon BMW Gazda Group w Gliwicach wyznacza standardy i  zasady budownictwa oparte na elementach najmniej szkodliwych dla środowiska. Butikowa aranżacja Salonu wyróżnia go i czyni luksusowym.

Salon motocykli BMW Motorrad Gazda Group Gliwice

Nasz zespół

To wykwalifikowana grupa najlepiej wyszkolonych inżynierów, techników, specjalistów - to profesjonalni doradcy w zakresie sprzedaży Nowych Pojazdów BMW, Premium Selection - Używanych, Kredytów, Ubezpieczeń i Leasingu oraz profesjonalny i najlepiej wyposażony zespół techniczny obsługujący Serwis. Dla Państwa dążmy do doskonałości poprzez ciągłe szkolenia naszych umiejętności.

Serwis BMW i Gazda Group Gliwice

Oferta

W ofercie BMW Gazda Group znajdują się nowe samochody BMW, nowe samochody serii M, BMW Premium Selection a także nowoczesny salon Motocykli BMW oraz oryginalne części i akcesoria BMW. To właśnie dla Państwa zbudowaliśmy NOWY SALON BMW GAZDA GROUP W GLIWICACH.

 

 

Dealer BMW Gazda Group

ul. Pszczyńska 322,
44 - 100 Gliwice
Tel. +48 32 700 10 00
infolinia@bmw-gazda.pl

Godziny otwarcia:
 
poniedziałek - piątek: 
8.00 -19.00

sobota:
8.00 - 15.00

 

Salon BMW Gazda Group Gliwice pozytywne emocje